Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Choroby z jakimi można zgłaszać się do profesjonalnej poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne proponowane w poradni endokrynologicznej jaką prowadzi profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są możliwe do wykonania, bo doktor ten posiada spore doświadczenie w onkogenetyce oraz ciągle dokształca się w takim obrębie. Kiedy w takim razie tylko endokrynolog lidzbark warmiński znajdzie wskazania do przeprowadzenia badania, to można spodziewać się, iż zajmie się tym. Poradnia oferuje w takim razie usługi w obrębie zapobiegania, diagnostyki a także wyleczenia chorób układu endokrynnego.

Diagnostyka i wyleczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to ważne, gdyż zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą być powodem wielu schorzeń. Specjalista po wnikliwej rozmowie zleci komplet badań dzięki jakim można spodziewać się trafnej diagnozy. Kiedy będzie to potrzebne, zlecone będą także badania genetyczne dla par zmagających się z niepłodnością lub dla osób które pozostają w obrębie ryzyka zmagania się z rakiem.

Konsultacja genetyczna zrobiona będzie też po uzyskaniu wyników badań. W takiej sytuacji ekspert podejmie postanowienie co do planowanego leczenia. Specjalista nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecić pełen pakiet badań genetycznych. Dokładne testy opierają się na osiągnięciach międzynarodowych. Jeśli odkryte będzie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć działania zabezpieczające przed zachorowaniem lub pozwalające je wyleczyć.

Można też otoczyć opieką lekarską dzieci chorego, pozostające w obrębie ryzyka. Innego rodzaju konsultacje dotyczą tego typu przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby wpisać się na spotkanie wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz