Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Co kupić – przyczepę lub camper?

Razem z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się nieco przepisy regulujące ich sprzedaż. W głównej mierze dziś mogą być rozprowadzane tylko i wyłącznie takie haki, które mają całkowitą homologację europejską. Kupując hak holowniczy do przyczepy kempingowej, warto zapoznać się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeśli chodzi o kempingową, przekonaj się na centrum kempingowe. Jakikolwiek hak, jaki posiada homologację ma bo nadrukowaną małą literkę e oraz numer kraju, w jakim homologacja została wykonana.

Też na terenie stworzonego przez nas kraju, mogą być od momentu wejścia do Unii, sprzedawane haki, jakie posiadają taką homologację. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup wyznaczonego haka, warto wcześniej dowiedzieć się, jaki jego typ będzie właściwy dla naszej profesjonalnej przyczepy kempingowej.

W punktach sprzedaży z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak może nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na specjalne zamówienia klientów. Skutkiem tego w pewnych momentach należałoby poszukać jednostkę gospodarczą, jaka jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem tego typu urządzeń. Mamy prawo wyróżnić trzy typy haków holowniczych. Główny z nich jest instalowany do auta na stałe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz