Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Masz w planach w najbliższym czasie zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się który model wózka wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka do reanimacji? Możemy wam zaproponować naszą pomoc. Firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeśli chcesz poznać cenę wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej wersji z wyposażeniem podstawowym. Jeżeli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie standardowe wózka.

Znacząca większość wózków reanimacyjnych oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tym zakresie klient może określić ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Standardowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania przykładowozamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt na każdy oddział. Firma może zając się kompleksowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje w gestii klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem lub przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz