Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Czemu buldogi francuskie cieszą się takim zainteresowaniem

W ostatnim czasie ogromną popularnością się cieszą buldogi francuskie. Bierze to z tego, że są one doskonałymi towarzyszami, idealnie nadającymi się do domów w których mieszkają dzieci. Ich naprawdę łagodny charakter i wesołe usposobienie powodują, że zdobywają bardzo szybko i status pełnoprawnego domownika. Francuskie buldogi nie są dużymi psami.

Z reguły waga dorosłych nie przekroczy piętnastu kilogramów, a wysokość trzydziestu kilku centymetrów. Dzięki temu bez problemów trzymać je można nawet w małym mieszkaniu, oczywiście pamiętając o regularnych spacerach. Pewna ilość ruchu jest potrzebna przy nich, lecz nie ma potrzeby przesadzania z nią, nawet osoby lubiące bardziej poleniuchować świetnie się sprawdzą w roli opiekunów.

W czasie spacerowania uważać jedynie trzeba na upały, bowiem buldogi nie znoszą dobrze wysokich temperatur. Natomiast jeżeli chodzi o opiekę to nie są przesadnie wymagające. Nie trzeba ich czesać cały czas, ponieważ ich sierść jest dość krótka. Trzeba za to zadbać o oczy i uszy, co pozwoli zapobiec zapaleniom. Niestety ta rasa psów dość często choruje, tak więc trzeba w miarę możliwości dbać o ich kondycję i zdrowie. Z pewnością takiego psa kupować należy wyłącznie w pewnej hodowli, a taką można znaleźć na przykład wpisując w oknie wyszukiwarki hasło buldog francuski na sprzedaż. Wówczas będzie się miało pewność, że będzie on miał odpowiedni charakter jaki ma ta rasa, co w przypadku jakiś krzyżówek niestety będzie bardzo nieprzewidywalne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz