Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Motoryzacja, Transport

Czy osoby niepełnosprawne same mogą kierować autami

Produkty firmy Veigel to innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na dopasowanie samochodu do indywidualnych potrzeb i wymagań osób mających ograniczenia ruchowe. Te produkty są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, którym trudność będzie sprawiało korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Pozwala to na bezpieczne i wygodne kierowanie samochodami, co ma też przełożenie na dużą poprawę niezależności osób które mają problemy ruchowe. Wśród szerokiej propozycji produktów tego producenta dużą popularnością się cieszy ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH. To urządzenie pozwoli za pomocą rąk sterować jednocześnie gazem oraz hamulcem pojazdu, odbywa się to w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu osoby kierujące zachowują pełną kontrolę nad autem nawet przy wystąpieniu nieprzewidzianych sytuacji podczas jazdy. W szerokiej ofercie firmy jest dostępne kilka modeli tego mechanizmu, które się od siebie różnią metodą sterowania. W niektórych z nich żeby zwiększyć gaz należy przekręcić dźwignię zgodnie ze wskazówkami zegara, a w części należy ją pociągnąć. Poza tym niektóre z modeli mogą być wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, na przykład takie jak sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma podczas projektowania duży nacisk położyła na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia pełnej kontroli nad pojazdem przy pomocy zamontowanego urządzenia, ale również ograniczenia ryzyka związanego z uszkodzeniami ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz