Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Czy warto kupować wtryskiwacze po regeneracji

Silniki wysokoprężne posiadają liczne zalety, dlatego też cały czas są wybierane przez klientów. Ale jeśli coś w nich ulegnie poważniejszej usterce, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, dochodzącymi niekiedy do kilkunastu tysięcy złotych. Tego typu awarie między innymi mogą dotykać wtrysków, co skutkuje problemami ze stabilną pracą silnika. Całkiem nowe wtryskiwacze do diesla są bardzo drogie, ponieważ nie ma do nich żadnych zamienników, i kupować je trzeba wyłącznie w firmowych salonach.

Przy starszych samochodach czasami takie wtryski kosztować mogą więcej niż kosztuje całe auto, z tego też powodu poszukuje jakiś tańszych rozwiązań. Jeden z nich to jest wykonanie regeneracji, jaka przeważnie pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a tym samym umożliwi jazdę przez wiele kolejnych lat. Ale nie zawsze te elementy da się zregenerować, z uwagi na zbyt duże uszkodzenia.

W takich sytuacjach można poszukać takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jakimś sklepie, przy odrobinie szczęścia może się je udać ściągnąć na następny dzień. Przy takim zakupie trzeba bardzo dokładnie określić co się potrzebuje, podając przykładowo numer mający postać 0445115058 uniknie się dzięki temu pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile takich wtrysków będzie do kupienia, a to wychodzi dopiero po rozłożeniu silnika. W niektórych przypadkach wystarczy zmienić tylko kilka tych, które najbardziej są zużyte, ale są też przypadki, że trzeba to zrobić ze wszystkimi.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz