Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno IR jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy ze stali a także wypełnienie z trudnopalnej folii do spawania. Propozycja zakładu zawiera stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące lekkimi konstrukcjami metalowymi, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia udostępniona jest w czterech opcjach wybarwienia, mających różny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent jest zorientowany, iż klienci mogą mieć różne potrzeby, udostępni ekrany spawalnicze w dwóch opcjach odróżniających się szerokością.

Wyjątkową opcją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich dokładna charakterystyka opublikowana jest na stronie internetowej. Każdy ekran spawalniczy ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują własne zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnie zaprojektowanej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Oferowane opcje spełnią wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna oraz zapobiega rozprzestrzenieniu się na wypadek pożaru. Klienci mogą zdecydować się na zamówienie folii zrobionej według spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz