Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Ekskluzywne domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Nowoczesne domy na wodzie oferuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie apartamenty są przystosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić. Jeśli ktoś docenia niebanalność, wolność, a także spędzanie czasu w wygodnych okolicznościach, to dom na wodzie spełni jego wymagania. Powierzchnia mieszkalna w takim domu to dwadzieścia jeden m2. Apartament posiada 3 tarasy.

Nabywcy mają do dyspozycji nowoczesne, zgodne pod względem designu, jak i praktyczne wnętrza. Projektanci wnętrz, jacy się tym będą zajmować biorą pod wzgląd wszystkie szczegóły, jakie bezpośrednio mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełnia wszystkie wymagania. W domu ulokowana jest wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Salon jest w pełni oszklony oraz wyodrębniony w nim jest praktyczny i stuprocentowo wyposażony aneks z kuchnią. W domu znajdują się również dwie oddzielne sypialnie, a w pokoju dziennym jest rozkładana kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na samej górze ulokowano barierki. Należy wobec tego stwierdzić że apartament ten wygląda doskonale. Domy na wodzie od wskazanej firmy są również samowystarczalne. Mają wewnętrzną kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można też w dowolny sposób podłączyć w ogólnodostępnych małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem tego ekskluzywnego domu ma tę okazję. Szczególnie jest to cenione w pandemii. To również dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie chciałyby przebywać w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz