Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Ogród

HYUNDAI HVC 101

Hyundai HVC 101 to ręczny bezprzewodowy odkurzacz należący do niższej kategorii cenowej, ale wciąż można od niego oczekiwać sporo. Przede wszystkim oferuje odkurzanie zarówno na sucho, jak i na mokro, wytrzyma solidne 15 minut, jest łatwe w wykonaniu (0,9 kg) – dobrze sobie radzi i nie męczy Cię ręka podczas odkurzania.

Poziom hałasu również jest w porządku, ponieważ 74 dB nie jest wartością krytyczną, a odkurzacz jest pod tym względem oceniany jako stosunkowo cichy. Z drugiej strony pojemność pojemnika na kurz to zaledwie 0,3 litra i więcej użytkowników wspomina o słabszej sile ssania.Jako akcesorium masz dyszę szczelinową, przystawkę do odkurzania wody, a także podstawę ładującą z uchwytem ściennym.

Black & Decker ADV 1200

Wśród modeli przeznaczonych przede wszystkim do domowego odkurzania mamy również w naszym teście i porównaniu odkurzacz ręczny Black & Decker ADV 1200, który jest specjalistą od odkurzania samochodów. Odpowiada temu również sposób zasilania bezpośrednio zapalniczki samochodowej.

Odkurzacz posiada parametry na poziomie zwykłych modeli ręcznych, ale jego wyposażenie i kształt są przystosowane do odkurzania wnętrza samochodu. Model ten nadaje się do odkurzania siedzeń, podłóg i dywanów, dzięki wąskiemu kształtowi ssawki i specjalnym nasadkom może dotrzeć w dowolne miejsce. Jego największe plusy to wydajność i duży pojemnik na kurz.

Electrolux Rapido ZB6106WDT

Marka Electrolux jest jak w domu w dziedzinie odkurzaczy bezprzewodowych i potwierdza to swoim modelem Rapido ZB6106WDT. To udany projekt, który zaskoczy Cię przede wszystkim uniwersalnym zastosowaniem do odkurzania na sucho i na mokro w domu.

Jeśli szukasz doskonałej siły ssania, ten model jest właśnie dla Ciebie. Do tego należy dodać odpowiednią objętość pojemnika na kurz i bardzo krótki czas ładowania, tylko 4 godziny. Odkurzacza można używać zarówno w kuchni, jak i w łazience, a wyposażono go w specjalne kółka Soft Steer, które zapewniają komfort poruszania się po bardziej wrażliwej powierzchni.

Rowenta AC232001

Rowenta AC232001 to prosty ręczny bezprzewodowy odkurzacz bezprzewodowy, z którego wygodnie skorzystasz podczas odkurzania samochodu lub niewielkich zabrudzeń z podłogi w mieszkaniu (do odkurzania na sucho). Odkurzacz sprawdzonej marki jest wyposażony w akumulatory NiMH 3,6 V i czas pracy 10 minut.

Ze względu na taką wytrzymałość, a także mniejszą objętość pojemnika na kurz (0,35 l) jasne jest, że odkurzacz nie jest przeznaczony do długotrwałego, wyrafinowanego czyszczenia, ale jako pierwsza pomoc, dobrze. Nie oczekuj też dodatkowych akcesoriów. Filtr jest prosty (bez HEPA) i masz zintegrowaną teleskopową dyszę szczelinową do odkurzania.

DYSTRYBUCJA I RODZAJE ODKURZACZY RĘCZNYCH

Odkurzacze ręczne przeznaczone są do użytku w sytuacji lub miejscu, w którym użycie konwencjonalnego odkurzacza podłogowego jest niepraktyczne, nieefektywne lub wręcz niemożliwe. W przeciwieństwie do innych modeli jest to kategoria odkurzaczy, które działają praktycznie na jednej zasadzie.

Możesz jednak kupić dwa rodzaje odkurzaczy ręcznych. Pierwszy typ to samodzielne odkurzacze ręczne, które służą tylko i wyłącznie do odkurzania mniejszych powierzchni z niewielkiej odległości i na krótszy czas. Drugi typ to odkurzacze ręczne 2 w 1, które są integralną częścią odkurzaczy prętowych. Jednak w razie potrzeby jednostkę ręczną można oddzielić i używać osobno.

W zależności od zastosowania możemy znaleźć albo odkurzacz ręczny do odkurzania wyłącznie na sucho, albo odkurzacz ręczny do odkurzania na mokro. Różnica między nimi tkwi w pojemniku na brud, w sposobie filtracji, a także w tym, jaką ssawkę posiada dany model.

JAK WYBRAĆ ODKURZACZ DO RĄK, JAKIE CECHY, CECHY, PARAMETRY I WYPOSAŻENIE UWAGA

Na pierwszy rzut oka wszystkie odkurzacze ręczne są takie same, różnią się jedynie wielkością pojemnika czy wagą. Tak, te cechy są ważne, ale znalezienie naprawdę dobrego odkurzacza ręcznego, z którego będziesz korzystać przez długi czas, wymaga szerszego porównania. Więcej na stronie internetowej https://kb.pl/porady/czy-potrzebny-mi-odkurzacz-bezprzewodowy-_wp21/

GDZIE KUPIĆ JAKIE SĄ CENY I JAKIE MARKI NAJBARDZIEJ ULUBIONE

Odkurzacz ręczny można kupić praktycznie w każdej elektrowni, czy to w dużych sieciach takich jak Nay i Planeo, czy w mniejszych sklepach AGD. Niektóre mniej znane marki mają również sieci handlowe Tesco i Lidl. Ale najwygodniej jest oczywiście kupować online.

W zależności od ceny modele można podzielić na następujące klasy:cena do 50€, co jest typowym przedziałem cenowym dla najtańszych modeli, gdzie nie można spodziewać się zbyt dużej mocy ssania, a także czas pracy to zaledwie kilka minut cena do 150 € to cena w klasie średniej, więc w takich warunkach można zaopatrzyć się w modele, które można użytkować do 20 minut i o bardzo ciekawym działaniu

cena powyżej 150 € reprezentuje wyższą kategorię o niezwykłych parametrach, jakości obróbki materiału, a także z szeroką gamą akcesoriów. Jeśli chciałbyś wybrać konkretny odkurzacz ręczny zgodnie z popularnością marek, najpopularniejsze modele to modele Bosch, Philips, Sencor, Electrolux, Karcher, Silvercrest czy Dyson. Nie powstydzą się też marki Eta czy Orava, które również mogą zaoferować ciekawe parametry i jeszcze ciekawszą cenę.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz