Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Jak wypoczywać na chorwackiej wyspie Mali Lošinj?

Urokliwa znajdująca się w Chorwacji wyspa pełna delfinów to w rzeczy samej Mali Losinj. Przyjęto, że na tej wyspie mieszka mniej więcej sto pięćdziesiąt delfinów. Wyjątkowo często pływają blisko powierzchni wody, robiąc widowiskowe skoki. To dokładnie z tego powodu też spotkanie delfina jest czymś, czego nie da się zapominać. Delfiny to wręcz znak rozpoznawczy Losinj. W porze letniej przybywając do miasteczka można się również idealnie wybawić na wielu imprezach. Mają miejsce one wręcz każdego dnia lub są regularne i bez wątpienia na nudzenie się przyjezdni nie mogą na tej chorwackiej wyspie skarżyć się. Więcej wiadomości da się odszukać na witrynie internetowej https://www.vecernji.hr/lifestyle/suprotnosti-koje-privlace-1005341

Wieczorem można się wyszaleć na tarasie albo w klubach. Znajdują się tutaj w dużej liczbie puby i disko, a takie osoby, które preferują zabawę do białego rana z pewnością muszą odwiedzić miejsca takie jak: Energy, Coctail bar, Priko, Zanzibar, bądź Sarjy pub. Opłaca się poczytać informacje o tej wyspie w Internecie i przekonać się, że jest to miejsce warte zauważenia. Wpisów w tym temacie nie zabraknie i można się dużo doinformować.

Jeżeli ktokolwiek preferuje podróże po Chorwacji to ta wyspa go może zachwycić. Mali Lošinj to piękne miasteczko – wyspa. Kiedyś było miastem portowym, jak sporo pozostałych miast chorwackich. Aktualnie w porze letniej można tu spotkać sporo ludzi, łodzie, jachty, statki, knajpki oraz nacieszyć krajobrazami i zabytkami. Opłaca wybierać się na przechadzkę promenadą. Miasto jest cenione za piękną przyrodę oraz sporo zabytków.

Zaleca się zobaczyć: wille austriackiej arystokratycznej familii, kościół świętego Marcina wybudowany w 1450 roku, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata z 1858 roku, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku wraz z fontanną z dwoma delfinami wyrzeźbionymi w kamieniu dla upamiętnienia przypłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko w 1960 roku. Doskonałe wrażenie wywołuje zapachowy ogród ziół. Mali Losinj jest miasteczkiem wartym dostrzeżenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz