Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Na ferie nad morze kamperem bądź też przyczepą kempingową

Kiedy tak właściwie nadszedł upragniony czerwiec nie zdołałam doczekać się urlopów. Na zwieńczenie roku szkolnego poszłam wraz z przyjaciółkami. Dostałyśmy świadectwa i dopiero wtenczas zrozumiałam, iż nadszedł ten wytęskniony czas. Rodzice, w ramach gratulacji za dobre oceny, postanowili zafundować mi tydzień nad polskim morzem.

Dla jednych Bałtyk jest przeceniony, jakkolwiek dla mnie zawsze będzie najlepszym miejscem na urlop. Razem z przyjaciółkami pojechałyśmy do miejscowości, która na zawsze zapadnie w mojej pamięci – oczywiście wypróbuj przyczepa campingowa. Międzyzdroje powitało nas piękną pogodą. Wytęsknione widoki morza i szumu fal pobiegłyśmy, co tchu w płucach na plażę. Ach ile było radości oraz chlapania. Po wypoczynku na plaży ruszyłyśmy w teren.

W pierwszej kolejności zwiedziłyśmy Muzeum Figur Woskowych, w jakim miejscu zrobiłyśmy masę interesujących oraz śmiesznych fotografii. Te postaci tam stojące rzeczywiście wyglądają jak żywe! Oczywiście stamtąd poszłyśmy szybko na urocze stragany, gdzie kupiłyśmy sporo pamiątek dla całej rodziny. Poza tym po drodze nie mogłyśmy się zdecydować co spożyć, ponieważ wielość restauracji i pubów nas olśniła.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

1 komentarz

  1. +Reklama+
    Wybierając rower na zamówienie, skonsultuj się z ekspertem, który pomoże ci dobrać odpowiednią ramę i rozmiar koła. Sprawdź koniecznie ofertę na projekt roweru.

Dodaj komentarz