Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Ogromny wybór nagrobków tradycyjnych i nowoczesnych

Spory dobór nagrobków klasycznych oraz nowoczesnych to jeden z głównych znaków rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza natomiast kamieniarz taki realizuje zamówienia dotyczące pomników na zamówienie, wykonanych według projektów indywidualnych. Dzięki temu rodziny mogą upamiętnić osoby zmarłe dokładnie tak, jak sobie założą. Naturalnie, firma udostępni też katalog odnoszący się do nagrobki kielce, natomiast zleceniodawcy mogą zdecydować, czy interesuje ich wykonanie zlecenia specjalnego.

Nagrobki cmentarne z granitu i z marmuru udostępnione są w szerokiej palecie kolorystycznej, a kamień na ich wykonanie sprowadzany jest z różnych zakątków świata. Na dodatek można też liczyć na spory wybór elementów ozdobnych: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów kamiennych. Sam producent nagrobków kielce oferuje doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wzoru pomnika, materiałów oraz sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po zrealizowaniu zlecenia klienci otrzymają wiadomości na temat tego, jak zadbać o płytę nagrobną. Nagrobki zrobione przez GRANMAL cechuje niebanalne zdobnictwo, estetyka a także duża troska o detale. Z tego powodu na ich realizację zdecydowani są klienci nie tylko z Kielc, lecz również z okolicznych miejscowości. Imponująca propozycja sprzedażowa firmy obejmuje: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki eleganckie, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz