Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Pies musi mieć lidera – kurs psów

Nie musisz przenigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies może się ciebie obawiać i posłuszeństwo rodzi się wtenczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, ale to jest całkowicie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego rodzaju.

Żeby efektywnie kształcić czworonoga musisz nauczyć się zrozumieć, Jakim sposobem pies myśli – podstawowe posłuszeństwo kurs. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne. Taka jest ich istota. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w którym każdy dostaje głos. Z punktu widzenia pieska, jest to absolutnie potrzebne posiadać lidera.

Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, by zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa lub twój pies będzie alfa – lider, wtedy inaczej się to będzie rozkładać. On może wtenczas warczeć oraz warczeć, bo jak inaczej mógłby zademonstrować innym, że jest on obowiązkowy za przywództwo w stadzie?

W następstwie tego przede wszystkim wypada wiedzieć, iż on pragnie zaakcentować swoją pozycję, niemniej jednak to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jednakowoż nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies. Gdy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj i silnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, jaka się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest właściwe. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to należyty pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz