Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Płytki wykonane z cegieł – oryginalny pomysł na urządzenie wnętrza

Poszukując ciekawego pomysłu na urządzenie swojego wnętrza w rustykalnym stylu można pomyśleć o kupnie płytek wytworzonych z prawdziwych cegieł. Tego typu płytki od niedawna cieszyć się zaczęły sporym zainteresowaniem właścicieli domów, gdyż niezwykle ciekawie się prezentują. Nie produkuje się ich w sposób maszynowy, a cięte ze starych pochodzących z rozbiórki budynków.

Tego typu płytki z cegły na ścianę Wrocław niejednokrotnie pochodzi nawet z dziewiętnastego wieku, i cechuje się wyjątkowym wyglądem. Co zrozumiałe takie cegły po rozbiórce budynku nie będą się nadawały na ścianę, z tego też powodu należy je odpowiednio przygotować.

W tym celu tnie się je na paski o grubości około dwóch centymetrów, dzięki czemu z z jednego elementu można otrzymać takich pasków nawet pięć. Najbardziej cenione są zewnętrzne ścianki, posiadają one różnego rodzaju wgniecenia czy obicia, przez co praktycznie każdy z pasków ma inny wygląd. Ale paski środkowe także wyglądają bardzo ładnie, i zrobić z nich można bardzo ciekawą aranżację.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław przykleja się za pomocą odpowiedniego kleju, tym samym uzyskując imitację prawdziwego muru. Ciemna kolorystyka cegieł prezentuje się bardzo ładnie z jasnymi fugami, przypominającymi typową zaprawę, ale użyć również można innych kolorów. Sporo firm sprzedających tego typu płytki ma także w swojej ofercie specjalne narożniki, wycięte z jednej cegły. Przy pomocy takiego rozwiązania można w niezwykle elegancki sposób zabudować krawędzie, na przykład na kominkach czy ścianach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz