Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

Pożyczka pod zastaw nieruchomości firmowej – dlaczego jest opłacalna

Spora ilość firm na pewnym etapie rozwoju potrzebuje dodatkowego finansowania, żeby pójść krok dalej. Opcji na zdobycie pieniędzy jest dużo, może to być kredyt w banku, znalezienie inwestora czy też w przypadku dużych firm debiut na giełdzie. Jeżeli w skład majątku firmy wchodzi nieruchomość, to pokusić się można o kolejną opcję, jaką jest pożyczka pod zastaw.

Takie rozwiązanie ma sporo ciekawych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw cieszą się obecnie sporą popularnością. Po pierwsze można liczyć na bardziej korzystne oprocentowanie niż przy tradycyjnych kredytach, bierze się to z tego, że podmiot finansujący nie ponosi takiego dużego ryzyka z uwagi na zabezpieczenie, jakim będzie nieruchomość pożyczkobiorcy. Dość wysoka jest także suma, jaką można otrzymać. Najczęściej będzie to do siedemdziesięciu procent tego, ile warta jest nieruchomość, co oznacza że bez problemów pożyczyć można nawet kilka milionów złotych.

Następną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba formalności do spełnienia. Najistotniejsze będą oczywiście dokumenty związane z nieruchomością, bo właśnie ona obciążona zostanie wpisem do hipoteki na rzecz pożyczkodawcy. Lecz w części przypadków nie ma potrzeby pokazywania informacji o aktualnych dochodach czy obrotach, co jest dużym usprawnieniem dla właściciela firmy, ponieważ nie musi tracić czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/ opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeśli chodzi o warunki finansowania jak i wymagane zabezpieczenia. Zobacz więcej informacji, sprawdź stronę internetową z pełną ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz