Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Propozycja dla klientów zainteresowanych rozszerzaniem posiadanych umiejętności lingwistycznych

Propozycja dla osób interesujących się rozszerzaniem posiadanych umiejętności językowych w Lingua Nova wygląda bardzo atrakcyjnie. Można wybierać wśród takich opcji jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest również udostępniona propozycja specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci za każdym razem mają pewność, że poza podstawami będzie realizowane wszystko, co jest przystosowane do specyfiki ich działalności. Często klienci zdecydowani są na szkolenia językowe Warszawa, jakie za każdym razem poprzedza analiza wymagań lingwistycznych konkretnej grupy. Na takiej bazie wyznaczany jest harmonogram kursu. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Kolejnym, równie ochoczo wybieranym kursem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Dokładny plan kursu z tej dziedziny podany jest na witrynie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmują szkolenia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodów, które mogą korzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też kursy dla osób z dziedzin jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz