Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

W jaki sposób poradzić sobie z kłopotem alkoholowym – odtruwanie alkoholowe

Jednym z najbardziej spektakularnych opracowań dotyczących leczenia nałogów jest metoda, jaka opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, którą odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi tylko można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem rozpatrującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się też wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – znacznie więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tu dołączyć, iż miał już wówczas na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, w jaki sposób Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przyczyniło się do jego światowego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, jak efektywnie kontrolować alkohol Carr inspiruje do wszystkich, którzy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku i samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie istotny fakt, a mianowicie, że problem choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi wykształconych, sprawujących odpowiedzialne zawody, ważne funkcje społeczne niż-jak się potocznie sądzi-osoby z marginesu cywilnego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu przedsięwzięcia tzw. pułapki alkoholowej, która ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, w jaki sposób się powszechnie twierdzi (a szczególnie w jaki sposób sugerują osoby uzależnione). Pisarz w poradniku koncentruje się głównie na obalaniu stereotypów połączonych z alkoholem, zwłaszcza uwidoczniając nonsens kojarzenia go z atrybutem odpowiedniej zabawy i towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz