Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Biznes, Finanse

Wieloaspektowe przygotowanie szkoleń www przez PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób chcących zorganizować szkolenie wirtualne współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na stronie www. Ponadto eksperci ochoczo się nimi dzielą, kiedy ktoś się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć profil szkoleniowy, informacyjny albo promocyjny. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów ma miejsce przy wykorzystaniu technologii webcast.

Eksperci zajmą się wypromowaniem wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się też do działań w social mediach, co teraz jest na topie. Kanał reklamowania będzie zawsze przystosowany do spodziewanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej sporo funkcji. Z tego powodu organizacja szkoleń online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować i otworzyć pokój spotkań, a następnie skorzystać z prostego w obsłudze interfejsu. Co ważne, każdy webinar można zapisać oraz zobaczyć dokładnie wtedy, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo dobre dla osób, jakie w danym czasie nie mogły wziąć udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, aby konkretny event był świetnie odbierany i służył promocji marki zleceniodawcy. Firma zarządza prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do spersonalizowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz