Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Usługi

Wskazanie na lokalizacje udostępnionych myjni bezdotykowych od Redconst

Profesjonalne doposażenie myjni bezdotykowych przez zakład Redconst ukazuje, iż firma ta jest rzetelna a także zrealizuje oferowane świadczenia wszechstronnie. Urządzenia dodatkowe zwiększą wartość koszyka zakupowego klientów myjnia, co dla właściciela na tyle unowocześnionej myjni jest o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest wyposażeniem całorocznym, odpornym na oddziaływanie warunków pogodowych.

Czernidło do opon pozwala odnowić ich design. Wykorzystany w nim preparat gwarantuje stały blask, a także zapewnia ochronę przed wpływem wody i kurzu. Można też zamówić oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z dodatkowych sprzętów jest także suszarka samoobsługowa, pozwalająca na szybkie oraz dokładne zdmuchiwanie wody ze wszystkich części samochodowych. Jest ona otwarta od frontu oraz zbudowana ze stali nierdzewnej. Do nad wyraz użytecznych zalicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie ma filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest również dystrybutor zapachu, umożliwiający sprawniejsze dostarczanie jednego z 3 zapachów do wnętrza. Zamawiane są także trzepaczki do dywaników a także urządzenie combo, posiadające w jednej konstrukcji kilka wyjść. Cały katalog udostępniony jest na stronie internetowej. Mało tego, płyta i wiata będą wybudowane w sposób indywidualny pod kątem liczby systemów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz