Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej oraz całkowitej odnowy tkanki skórnej, a także do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem tego typu lasera jest szybkie oraz daje jak najlepsze efekty. W dodatku, z zabiegu można skorzystać gdy chce się odmładzać tkankę skórną po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki lub blizny po szyciu chirurgicznym. Idealnie zabieg nadaje się też do redukcji blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra jest w o wiele lepszej kondycji.

Całkowity efekt zauważalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W zasadzie od razu po jego zakończeniu można wrócić do dawnych aktywności. W zależności od tego, jak zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od 3 do 6 razy, celem uzyskania imponujących rezultatów. Pauza pomiędzy każdą z ingerencji powinna wynosić od dwóch do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może zostać wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka a także skóra właściwa. Im do głębszych warstw dotrze światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytworzonej tkanki. Czas leczenia jest szybki, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego odbyciem następuje konsultacja. Pacjenci dowiadują się, czy mogą być przyjęci. Specjaliści zapoznają ich także z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszych chwil można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz