Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Rzetelna depilacja z użyciem laseru wykonywana w salonie urody Mona Lisa pozwala na bezzwłoczne i nie wywołujące bólu pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest to możliwe, ponieważ do zabiegu wykorzystywany jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia bezzwłoczną likwidację niepotrzebnego owłosienia, jak i zachowanie gładkiej skóry bez włosków. Z uwagi na to, że moc lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Precyzyjność depilacji jest efektem tego, że czas trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia skóry jest od razu schłodzona, na co wpływa specjalnie zastosowany system chłodzenia ChillTip. Natomiast, za szybkie wykonanie zabiegu odpowiada autorski system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację wykonuje wykwalifikowany team, a więc klientki oraz pacjenci, którzy z nich skorzystają nie mają podstaw do obawiania się, że coś mogłoby zostać wykonane nie tak jak należy. Na witrynie salonu podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą być poddawane takie elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu częściowo pochłaniane przez strukturę mieszków włosowych, zawierających grupę pigmentów. Zmiana tego światła w ciepło doprowadzi do niszczenia elementów włosów biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To natomiast jest w stanie zniszczyć mieszki włosowe i może doprowadzić do stałej utraty owłosienia. Przed depilacją klienci informowani są o wskazaniach i przeciwwskazaniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz